top of page
  • Zdjęcie autoraJarek

Yorkshire Lawender Fields


Yorkshire Lawender Fields North YorkshireWITAMY w Oryginalnej rodzinnej farmie lawendy w North Yorkshire Oryginalna, rodzinna farma lawendy w Yorkshire, Lavender Gardens and Specialist Plant Nursery, znajduje się na spektakularnej farmie na zboczu wzgórza o powierzchni prawie 60 akrów, w obszarze Howardian Hills Area of ​​Outstanding Natural Beauty.
Mają tu na sprzedaż setki różnych lawendy i ziół, herbaciarnię EJ’s, w której można delektować się pysznym jedzeniem, sklep z upominkami sprzedający własne produkty z lawendy z wykorzystaniem oleju destylowanego z lawendy uprawianej na naszej farmie, wielokrotnie nagradzane ogrody lawendowe i park rzeźb. Nasz panoramiczny widok na Dolinę Yorku uważany jest za jeden z najlepszych w Yorkshire! Szac.1997


Yorkshire Lawender to świetne miejsce dla całej rodziny.

Mamy tu przepiękne pola lawendy, kawiarenkę z napojami i jedzeniem.

Polecam zjeśc tradycyjny angielski dodatek do kawy czyli Scone with jam and butte/cream

Jest to specjalnie wypieczone ciastko, bardzo kruche które się je smarując masełkiem lub specjalną wersją śmietany oraz dżemem- superrr (taki angielski specjał)


Sam wstęp jest płatny i można go zamówić przez internet na stronie Yorkshire LawenderUważam że świetne miejsce na relax i odpoczynek z całą rodziną.

Zauważyłem że wiele osób ubiera się na biało w sukienki dawnej epoki i robią sobie specjalną sesję zdjęciową.

Polecam i zapraszam na film.


Post Code For Sat Nav: YO60 6PB
Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page